Eleyus Bona I 50 IS

2803

Кухонна витяжка плоского типу. Продуктивність турбіни – 380 м³/год. Споживана потужність – 180 Вт. Розмір – 50 см. Механічне управління (кнопкове). Три швидкості. Освітлення – галоген 35 Вт. Рекомендована площа – 10 м². Рівень шуму - 54.9-61.9 дБ. Жировий фільтр – алюмінієвий п’ятишаровий. Вугільний фільтр – опція (ELEYUS FW-183 – 1 шт). Гарантія – 5 років.

Детальніше

Закінчується

1 579 грн.

Кольора цієї серії:

Характеристики

Ширина (см) 50
Колір виробу Нержавійка матова
Продуктивність (м3/год) 380
Кількість швидкостей 3
Управління Механічне
Освітлення (Вт) галоген 2Х35
Жировий фільтр алюмінієвий
Розмір упакування (мм) 540Х180Х540
Рівень шуму (дБ) 39,3-49,9
Споживана потужність (Вт) 135
Вага (кг) 5,7

Інформація

Вбудовувані витяжки користуються особливим попитом завдяки доступній ціні і достатньо компактним розмірам. Пропонована модель Eleyus BONA І LED SMD 50 IS вбудовується в підвісну кухонну шафку, не займе багато місця на кухні, видимою залишається лише її фронтальна планка. Витяжка, виконана з нержавіючої сталі, буде гармонійно поєднуватися з плитою такого кольору, порадує ефективною і надійною роботою.

Функціональність

Витяжка може працювати в двох режимах – на відведення повітря і в режимі рециркуляції. Дана модель укомплектована одним мотором потужністю 380 м3/год, чого цілком достатньо для якісного і швидкого очищення повітря від шкідливих випарів на невеликій кухні. Для управління режимами роботи на фронтальній панелі компактно розташовані кнопки. Радує і те, що воздухоочиститель працює порівняно неголосно, при максимальній потужності роботи рівень шуму не перевищує 50 Дб. Для захисту мотора від осідання жирових випарів і кіптяви встановлено, що миється алюмінієвий фільтр. Варочну поверхню висвітлюють дві світлодіодні лампочки. Відмінна якість збірки, доступна вартість і надійність роботи – безперечні достоїнства цієї компактної витяжки.

Відгуки

- (Червоноград, Україна) - 31 Mar 2017 (Eleyus Bona I 50 IS) :
(5/5

Покупка витяжки bona led smd I 50 is

Оформив замовлення на сайті,швидко передзвонили, уточнили деталі замовлення. Відправили в день оплати. Хороший сервіс.

Path: > > Eleyus Bona I 50 IS