Кухонна витяжка ELEYUS Storm

Кухонна витяжка ELEYUS Storm

Кухонна витяжка ELEYUS Storm: все геніальне – просто!
Висока якість та функціональність, бездоганний стиль та простота у використанні – все це характеризує продукцію ТМ ELEYUS. Одним із досягнень команди інженерів-розробників торгової марки є телескопічна кухонна витяжка ELEYUS Storm, котра не лише ідеально доповнить кухню у будь-якому стилі, а й стане Вашою незамінною помічницею.
Телескопічна кухонна витяжка ELEYUS Storm володіє широким рядом переваг, котрі не залишать байдужим навіть найвимогливішого покупця. Насамперед варто зазначити, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, що дозволить без зайвих зусиль вмонтувати витяжку у стандартну шафку для вбудованої техніки. Однак, конструктори ТМ ELEYUS зробили практично неможливе – помістили у цей надкомпактний корпус високопотужну турбіну, що не має аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні направляючі нового покоління, відмінними рисами яких є нульове зажирення та легкий хід панелі. Корпус кухонної витяжки ELEYUS Storm виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, або ж пофарбований високоякісною порошковою фарбою (залежно від модифікації), що не лише надає їй естетичного вигляду, а й дозволяє слугувати довгі роки.
Зручне та надійне механічне управління зробить користування витяжкою суцільним задоволенням. Витяжка ELEYUS Storm обладнана двома галогенними або ж LED SMD лампами, вмикати та вимикати котрі можна не лише за допомогою основного вимикача, а й висуванням панелі. Також варто зазначити, що витяжка ELEYUS Storm м'яко, однак ефективно освітить Вашу кухню без потреби вмикання самого пристрою.
Кухонна витяжка ELEYUS Storm може працювати у двох режимах – у режимі відводу повітря та рециркуляції. Саме режим рециркуляції назавжди вирішить проблему очищення повітря у приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами та зробити вільним вихід повітря з турбіни у простір приміщення. Команда ТМ ELEYUS подбала, аби компактний корпус телескопічної витяжки ELEYUS Storm вмістив у собі усі можливі переваги, а 5-ти річна гарантія з високим рівнем сервісного обслуговування позбавила Вас зайвих клопотів на довгі роки.

http://eleyus.te.ua/teleskopichni/storm-700-60-wh

Tags: Storm