Eleyus Aura 30 BL I

6426

ТОВ ЕЛЕЮС

Індукційна варильна поверхня ELEYUS AURA 30 BL I 

Детальніше

5 239 грн.

-5%

5 515 грн.

Безкоштовна доставка

Характеристики

Ширина (см) 30
Колір виробу Чорний
Тип Індукційна
Кількість решіток 2
Кількість конфорок 2
Матеріал поверхні Скло
Матеріал решіток Чавун
Електропідпал Автоматичний (в ручці)
Газ-контроль Так

Інформація

Скло-керамічна варильна поверхня ELEYUS AURA 30 BL I

Індукційні нагрівальні елементи

Індукційний тип нагрівання набуває популярності завдяки безпечності, економічності та універсальності, адже індукційний принцип роботи гарантує нагрівання поверхні лише за наявності посуду. Завдяки індикатору присутності та відповідності посуду Pot Detection поверхня визначає дно посуду, нагріваючи лише його, без марнування електроенергії на спалення кисню, що притаманно газовим варильним поверхням.

 Французька склокераміка EuroKera

Використання якісних та надійних матеріалів здатне забезпечити чудовий вигляд варильної поверхні на роки. Для індукційної варильної поверхні ELEYUS AURA ми обрали французьку склокераміку від світового лідера – EuroKera. Європейські стандарти виробництва гарантують стійкість до високих температур та механічних пошкоджень, отже поверхня довго радуватиме ваше око.

Sensor Control

Сучасна варильна поверхня вимагає сучасного, інтуїтивно-зрозумілого блоку управління. З сенсорним керуванням ви легко налаштуєте температурний режим з 9 рівнів нагрівання, а таймер з автовимкненням дає можливість встановити час приготування, по закінченню якого, проінформує вас звуковим сигналом та вимкне конфорку. Для убезпечення використання сенсору ми обладнали ELEYUS AURA функцією блокування та захисту від дітей.

Зони нагрівання

ELEYUS AURA має дві зони нагрівання, які відрізняються потужністю та діаметром. При проектуванні варильної поверхні ELEYUS AURA нам було важливо максимально оптимізувати процес приготування, тому серед функцій варильної поверхні є швидкий нагрів – Booster, який дозволяє скоротити час приготування шляхом короткочасного збільшення потужності зони нагріву.

Функціональні особливості

Створюючи варильну поверхню ELEYUS AURA ми подбали про ваш комфорт та додали функцію смарт-паузи Stop&Go, яка не просто вимкне варильну поверхню за вашої потреби, а буде підтримувати страву теплою. Для відновлення роботи поверхні достатньо повторно натиснути Stop&Go на панелі керування та всі попередні налаштування відновляться.

Функцію захисту від переливу оцінить кожен, тому що при попаданні рідини на поверхню вона вимкнеться, гарантуючи безпеку. Закінчивши процес приготування ви точно знатимете, коли безпечно торкатися та очищувати поверхню, адже індикатор залишкового тепла відображатиме, що поверхня ще не охолола до безпечної температури – 60° С.

5 років гарантії

 ТМ ELEYUS надає 5-ти річну гарантію на всю кухонну техніку, адже впевнена у бездоганній якості своєї продукції. Гарантія підкріплена потужною мережею сервісних центрів в усіх регіонах України.

Відгуки

Відгуки поки що відсутні !

Path: > > Eleyus Aura 30 BL I