Eleyus Dora 30 BL V

6384

ТОВ ЕЛЕЮС

Склокерамічна варильна поверхня. Тип – «доміно». Ширина – 30 см.  Матеріал поверхні – скло. Нагрівальні елементи – Hi-Light. 2 зони нагрівання. 9 рівнів нагрівання. Переднє сенсорне керування - Smart Control. Таймер. Індикатор гарячої поверхні. Автовимкнення для безпеки користування. Захист від переливу. Рамка з нержавіючої сталі. Довжина шнура – 1 м.  5 років офіційної гарантії від виробника.

Детальніше

3 472 грн.

-5%

3 655 грн.

Безкоштовна доставка

Характеристики

Ширина (см) 30
Колір виробу Чорний + скло чорне
Тип Скло-керамічна
Кількість конфорок 2
Матеріал поверхні Скло

Інформація

Тип
Тип:Електрична
Вид поверхні
Вид поверхні:Доміно
Розмір
Розмір:30 см
Матеріал поверхні
Матеріал поверхні:Склокераміка французького бренду EuroKera
Колір виробу
Колір виробу:Чорний
Управління
Управління:Сенсорне
Кількість конфорок.
Кількість конфорок.:2
Перша конфорка.
Перша конфорка.:Ø 145 мм; P= 1200 Вт
Друга конфорка.
Друга конфорка.:Ø 180 мм; Pmax = 1800 Вт
Монтажні розміри
Монтажні розміри:270 х 490х50 мм
Розмір упаковки (ДхШхВ)
Розмір упаковки (ДхШхВ):580 х 320 х 135 мм
Вага
Вага:4,1 кг
Вага в упаковці
Вага в упаковці:4,5 кг
Гарантія
Гарантія:5 років

Надійна та практична склокераміка EuroKera

Для своїх виробів ТМ ELEYUS використовує склокераміку французького бренду EuroKera.

EuroKera - світовий лідер з виробництва скла для варильних поверхонь. Передові технології та контроль якості виробництва у Франції гарантують найвищий ґатунок та довговічність виробів.

Склокераміка загалом – це красивий, довговічний матеріал, котрий є стійким до високих температур, надовго зберігає свій привабливий вигляд та легкий у догляді. 

Нагрівальні елементи Hi-Light

Нагрівальні елементи Hi-Light вигідно відрізняються своєю витривалістю, швидко досягають бажаної температури та служитимуть вам довгі роки.

Внутрішні компоненти електричних варильних поверхонь виготовлені німецьким брендом EGO та іспанським брендом EIKA, які вирізняються високою якістю продукції.

Ефективне використання електроенергії

Склокерамічні варильні поверхні ELEYUS досягають своєї максимальної потужності нагрівання через 3 секунди після ввімкнення та мають коефіцієнт корисної дії на рівні 60-70% у порівнянні з 30-50% у газових варильних поверхонь. Окрім того, електричні поверхні на відміну від газових, не спалюють кисню та ефективно використовують енергію безпосередньо на нагрівання страви,  а не простору кухні.

Sensor Control

"Розумне" сенсорне керування поверхнею розташоване у такий спосіб, щоб користування ним було максимально зручним та зрозумілим. Сенсор розроблений так, щоб керувати поверхнею можна було інтуїтивно та легко.  Вам не доведеться раз у раз зазирати в керування з експлуатації – сенсорна панель «підкаже» усе сама!

2 зони нагріву для оптимального користування

Одна зона нагріву діаметром 145 мм із максимальною потужністю 1200 Вт стане у нагоді під час щоденного приготування простих страв у невеликому посуді,  а інша зона нагріву діаметром 180 мм із максимальною потужністю 1800 Вт дозволить швидко приготувати великі об’єми страв для великої та дружної компанії.

9 рівнів нагрівання

Велика кількість рівнів нагрівання дає змогу вибрати оптимальний режим приготування для будь-яких страв.

Таймер

Таймер дозволяє запрограмувати час роботи кожної зони нагріву, після закінчення котрого вона вимкнеться та сповістить про це звуковим сигналом.

Індикатор залишкового тепла

Якщо сенсорне керування сигналізує вам літерою Н – це означає, що зони нагріву ще не досягли температури, нижчої за 60°С, тож слід бути обережними.

Захист від переливу

При попаданні вологи на панель управління варильна поверхня вимкнеться, що гарантує безпеку під час приготування.

Рамка із нержавіючої сталі

Поєднання гартованого скла та нержавіючої сталі додасть вишуканості у інтер'єр будь-якої кухні.

5 років гарантії

 ТМ ELEYUS надає 5-ти річну гарантію на всю кухонну техніку, адже впевнена у бездоганній якості своєї продукції. Гарантія підкріплена потужною мережею сервісних центрів в усіх регіонах України.

Відгуки

Відгуки поки що відсутні !

Path: > > Eleyus Dora 30 BL V