sertifikat.jpg

УМОВИ ГАРАНТІЇ

1. Гарантійний термін на вироби від ТМ «ELEYUS» становить 60 місяців з моменту купівлі, яка має бути оформлена відміткою в гарантійному талоні з обов'язковим вказуванням моделі та заводського номеру виробу. Наявність штампу магазину, підпису продавця і дати продажу — обов'язкові. Вносити зміни або доповнення в гарантійний талон забороняється. 

2. Протягом гарантійного терміну безкоштовно для користувача усуваються пошкодження або дефекти у виробах, що виникли внаслідок заводської недоробки.

3. Гарантійні послуги здійснюються шляхом безкоштовного ремонту або заміни дефектної деталі (вузла). Замінені дефектні деталі (вузли) переходять у власність виробника.

4. Вироби, що вимагають гарантійного ремонту, мають бути доставлені в найближчу сервісну службу, крім стаціонарно встановлених виробів. Вироби повинні бути чистими та вкладені в оригінальну упаковку з усіма додатковими вузламии.

5. Гарантія подовжується на термін перебування виробу в сервісному центрі. Гарантійний термін на замінені деталі (вузли) закінчується одночасно із закінченням терміну гарантії на весь виріб.

6. Не підлягають гарантійному ремонту і знімаються з гарантії представником сервісної служби вироби, що експлуатуються з порушенням правил підключення та експлуатації, у т. ч. при:

  • неправильному використанні витратних матеріалів;
  • вироби, що використовуються для промислових цілей;
  • вироби з несправностями, що виникли внаслідок експлуатації, у т. ч. нестабільної електромережі (відхилення частоти від номінальної більше, ніж на 0,5%, напруги більше, ніж на 10%);
  • вироби з пошкодженнями, що виникли внаслідок неправильного транспортування або зберігання;
  • вироби з несправностями, що виникли внаслідок попадання всередину виробу тварин та комах, а також дії нездоланних сил (пожежа, повінь, блискавка, тощо);
  • вироби, ремонт або відкривання яких здійснювалося особами, що не уповноважені на це виробником.

7. Встановлення та експлуатація виробів на які поширюється гарантія повинні здійснюватися згідно паспорту або інструкції користувача;

8. У випадку, коли ремонт виробу з технічних причин неможливий, користувачу видається відповідний акт, на підставі якого користувач самостійно вирішує всі питання заміни або повернення вартості виробу безпосередньо з організацією-продавцем (постачальником) цього виробу;

9. Гарантія не поширюється на лампочки освітлення, алюмінієві фільтри, вугільні фільтри.


Більше 80 сервісних центрів
Для забезпечення якісного та швидкого сервісного обслуговування була створена мережа із більш чим 80 сервісних центрів по всій Україні, котра постійно розширюється.

Ремонт на потужній виробництва
Якщо у Вашому регіоні немає сервісного центру, або ж ви не задоволені якістю отриманих послуг, є можлівість усунути всі несправності на потужностях заводу-виробника з детальною перевіркою на відповідному обладнанні.